İhracat hakkında:

Türk piyasası, son yıllarda ithalat ve ihracat pazarında kayda değer bir toparlanma yaşadı ve bu durum, tüccar ve sanayicilerden gelen yatırımcıları, büyük kâr ve getiri sağlayan bir pazara katılma arayışı içinde Türkiye’de şirketlerini kurmaya teşvik etti. Türkiye, Almanya, Rusya, İtalya, Fransa ve Çin gibi birçok büyük ülkede ithal mallar için önemli bir ülkedir.

 • Mal toplama ve depolama hizmetleri

  Paşa Sultan Şirketi, depolar içerisinde farklı yerlerden sevkiyat toplama hizmeti vermektedir. Satın aldıklarınız ayrı ayrı göndermek yerine tek seferde gönderilmek üzere bir veya daha fazla kutuda gruplandırılır. Ayrıca şirketimiz, müşterilerinin sevkiyatlarını konsolide etme ve paketleme isteğini yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bunu dışında, nakliye maliyetleride olabildiğince azaltılır.

 • Mal ithalatçıları için özel markalara hizmet vermek

  Paşa Sultan Şirketi, Türkiye’den kendi özel markaları ile ithalat yapan firmaların ürünlerini baskı ve paketleme yaparak, nakliye işlemlerinden varış noktasına kadar takip eder.

 • Kısmi ve toplam ücretlendirme

  Malları, tamamı dolu bir konteynerin boyutuna ulaşmayacak şekilde, küçük miktarlarda gönderiyoruz. Bu işlem parsiyel sevkiyattır. Toplam navlun, büyük miktarda mal ithal edilmesi veya büyük ebat ve ağırlıktaki malların ithal edilmesi ve bu malların nakliyesi durumunda konteynerlerin tamamı kullanılır.

 • Yasal sözleşmeler ve ticari temsiller

  Dünyada ticaretin yaygınlaşması ve bugünkü dünyamızda küçümsenemeyecek bir rol üstlenmesinin ardından, günümüzde ticaretin süregelen gelişmelere paralel olarak ticaretin önemli bir yer tuttuğu Türkiye’de önemli bir konu haline gelen ticari temsil ihtiyacı iç ve dış ticaretin ekonomik yapısındaki değişiklikler.

 • SGS gözetim hizmetleri

  Ürünlerin istenildiği gibi ulaştığından ve ilgili koşulları karşıladığından emin olmanız gerekir.
  Sevkiyat öncesi denetimimiz, gönderi kalitesi, miktarı, kaydı, ambalajı ve yüklemesi konusunda size bağımsız ve profesyonel bir doğrulama sağlar. Böylelikle kalite standartlarını, teknik özellikleri ve sözleşme şartlarını karşılamanıza yardımcı olur.

 • Çeviri hizmetleri

  Paşa Sultan, müşterilerine hem Türkçe’ye hem de Türkçe’den çeviri hizmetleri sunmaktadır. Resmi evrakların Türkçe’ye ve Türkçe’den tercümesi ile ilgili hizmetleri kolaylaştırmanın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti’ndeki ithalatçılar ve ihracatçılar arasındaki ticaret alışverişini de kolaylaştırır.