Biz kimiz?

Paşa Sultan Şirketi, yaklaşık on yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin ithalat ve ihracatta lider olan bir Türk şirketidir. Bu deneyim, Türk ihracat pazarında iyileştirmenin başlaması ve Türk hükümetinin Türkiye’nin ihracat sektörünü destekleyen yasalara katkıda bulunması ile ortaya çıktı.Türkiye’nin ekonomik konumu ve Arap ve Avrupa pazarlarını birleştirme kabiliyeti ile ticari ve endüstriyel sektörlerin başarısı, Türk mallarının kalitesi ve bunlara olan talebin bolluğu nedeniyle firmamız bu büyük pazarda kendine yer edindi. Şirketimizin kökeni, Türkiye’nin ilk ekonomik merkezi olan ve aynı zamanda ticari ve endüstriyel bir merkezi olarak kabul edilen İstanbul’daki şubemizden olup, Avrupa ve Arap nezdinde bir ağırlığa sahiptir.

Personelimiz

uzun yıllar boyunca çeşitli alanlardan ve farklı yerlerden kazanılan ticari ve lojistik deneyimlere sahiptir. Bu, bizi piyasadaki en yüksek kademeden en düşük kademeye kadar olan iş aşamalarını ve bölümlerini dört gözle beklememizi sağlıyor.

Misyonumuz

standart ve doğru işlem süreleri ve acil durumlarda hızlı müdahalelerle işin ilerlemesini sağlayan akıllı sistemler ve uzun deneyimlerle ticaret, alışveriş, ulaşım ve sonraki aşamalarını kolay ve zahmetsiz hale getirmektir.

Vizyonumuz

ticaret, ihracat, nakliye hizmetleri, gümrükleme ve tedarik zinciri alanlarında yeni bir çağ yaratmaktır. Bilindiği gibi bu alan, görünür sonlarla veya yakın zamanın sınırlarını tahmin etmekle belirlenemeyen bir çağın dilidir.